П'ятниця, 29 Вересня 2023, 09:22:42 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук по сайту
Оголошення
[10 Вересня 2018][Всім]
Конкурс на посаду директора ЗЗСО (0)
[06 Вересня 2018][Всім]
Протоколи засідання конкурсної комісії (0)
[14 Серпня 2018][Всім]
Оголошення конкурсів на посаду директора (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
 
Головна » Архів новин

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 72 73 »

                                                                  «Мистецтво - це своєрідний камертон цивілізації, універсальний   спосіб мислення,здатний формувати не просто людину розумну, а людину духовну»   Л.М.Масол

            Сучасні тенденції розвитку технологій настільки кардинально змінюють наше повсякденне життя, що вже складно уявити собі існування без багатьох технологічних пристроїв. Людство стає більш прогматичним, жорстоким і саме в цей час дуже важливо не втратити духовність, романтизм.

            Предмети художньо-естетичного циклу спрямовані на розвиток емоційно-почуттєвої сфери учнів, формування їх художньо-образного, асоціативного, критичного мислення; створення сприятливих умов для продукування креативних ідей, реалізацію власних творчих потреб у художній діяльності та пізнанні. Водночас, через образний зміст творів мистецтва, відкриваються широкі можливості  ефективно впливати на формування патріотизму, моралі та інших загальнолюдських цінностей.

           24.10.2018 року на базі Славгородської ЗОШ І-ІІІст. відбувся семінар-практикум для вчителів, які викладають образотворче мистецтво, за темою «Формування духовно багатої, зорієнтованої на творчу діяльність особистість».

... Переглянути повністю »

Переглядів: 322 | Дата: 25 Жовтня 2018 | Комментарі (0)

       «Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2019 рік» стане у пригоді працівникам бібліотек, клубів, музеїв, засобів масової інформації, екскурсоводам, викладачам, громадським діячам, краєзнавцям області у плануванні краєзнавчої роботи на наступний рік і відзначенні ювілейних дат нашого краю.

       Календар містить хронологічний перелік основних знаменних і пам’ятних дат області на 2019 рік. До окремих дат подаються авторські статті, написані спеціально для цього випуску спеціалістами-науковцями:  кандидатом історичних наук, доцентом В. М. Власенком, науковим співробітником Державного історико-культурного заповідника у м. Путивль О. М. Лєпьошкіною, доцентом В. М. Самородовим,  професором С. В. Поспєловим, доцентом, кандидатом історичних наук В. А. Нестеренком, членом НСПУ та НСЖУ Анною Коршуновою, завідуючою відділом обслуговування Роменської  міської  бібліотеки ім. Б. Антоненка-Давидовича Ларисою Пасєвіною. Вміщено також і републікації. Ці дати у переліку позначені зірочками.

       Бібліографію, яка додається до ювілейних статей, слід доповнювати новою поточною інформацією. Також стануть у пригоді і календарі: «Знаменні і пам’ятні дати Сумщини на 2014 рік», «Знаменні і пам’ятні дати Сумщини на 2009 рік».

       Відбір літератури закінчено в травні 2018 року.

       Свої доповнення і зауваження просимо надсилати до відділу краєзнавчої літератури і бібліографії Сумської ОУНБ.

... Переглянути повністю »

Переглядів: 705 | Дата: 23 Жовтня 2018 | Комментарі (0)

       Людина завжди тягнулася своїм гіллям до свого коріння. Адже традиції, вірування, обряди - це самобутність народу, нації. Український народ багатий своїм надбанням. Сьогодні багато українських сімей звертається до автентичності традицій і обрядів своєї місцевості, святкуючи народні празники. Яскраво та колоритно прохолять святкування свят саме зимового циклу, оскільки всі зимові свята пронизані таїнством та казковістю. 

       17 жовтня на базі Ряснянського НВК відбувся відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси",  номінація "художнє виконавство" - "Лелеченька" . Перед проведенням конкурсу Щербак О.О.,вчитель української мови та літератури Грабовського НВК, ознайомила всіх присутніх з народними обрядами, більше уваги звернула на обряди зимого циклу. Мезенівський фольклорний колектив "Дзвіночки" представив елемент обряду зимового циклу "Водіння кози". Ряснянський драматичний колектив "Калинонька" показав елемент обряду зимового циклу "Святвечір у родині". 

        ... Переглянути повністю »

Переглядів: 345 | Дата: 22 Жовтня 2018 | Комментарі (0)

       18 жовтня 2018 року на стадіоні «Колос» відбулися змагання з футболу в залік ХХVІІ  районних спортивних  ігор школярів.

       У змаганнях взяли участь 9 команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів: Славгородська ЗОШ, Краснопільська ЗОШ, Краснопільська гімназія, Угроїдська ЗОШ, Осоївський НВК, Великобобрицька ЗОШ, Мезенівський НВК, Миропільський НВК, Самотоївська ЗОШ.

       Перемогу виборола команда Миропільського НВК, друге місце –  Великобобрицька ЗОШ І-ІІІ ст. та третє місце – Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ст.

... Переглянути повністю »

Переглядів: 357 | Дата: 19 Жовтня 2018 | Комментарі (0)

      

       17 жовтня 2018 року у смт. Краснопілля на стадіоні «Колос» відбулись районні змагання з футболу у залік XXVII районних спортивних ігор школярів. 

       У змаганнях взяли участь 2 команди закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів: Покровської ЗОШ І-ІІ ст., Тур`янського НВК.

       З рахунком 4:1 перемогу виборола команда Покровської ЗОШ І-ІІ ст., друге місце зайняла команда Тур`янського НВК. 

... Переглянути повністю »

Переглядів: 398 | Дата: 17 Жовтня 2018 | Комментарі (0)

     

 13 жовтня 2018 року, у вихідний сонячний день, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, в селі Покровка з самого ранку в центрі села зібралось чимало людей. З усіх сіл району з’їхались спортсмени і вболівальники. В село завітало спортивне свято, свято футболу – Кубок Закриття футбольного сезону Краснопільського району 2018 року. Урочисте відкриття Кубку проходило на стадіоні «Юність».

... Переглянути повністю »

Переглядів: 697 | Дата: 17 Жовтня 2018 | Комментарі (0)

«Патріотизм починається з любові до людини.»

                                                        В. Сухомлинський

 

       На 14 жовтня припадає одразу три величних   свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої   Богородиці та День захисника Вітчизни. Українське   козацтво має довгу уславлену історію. Перші   офіційні згадки про козаків можна знайти ще у   1492 році. Відомо, що свято Покрови було на Січі   найвеличнішим. Козаки вважали Пресвяту   Богородицю своєю заступницею і захисницею, і   вірили в її силу. Саме 14 жовтня (за старим   календарем 1 жовтня) відбувалась Велика Рада,   чи  як її ще називали Козацька Рада. В цей день   обирали отамана і вирішували, як жити на наступний рік.      

 

       З часом свято отримало ще одну назву – Козацька Покрова. А в Україні з 1999 року 14 жовтня офіційно відзначають День козацтва. Починаючи з 2014 року, 14 жовтня набуло ще одного значення – українці святкують День захисника Вітчизни. Експерти з Українського інституту національної пам’яті прийшли до висновку, що це найкращий день для того, щоб вшановувати наших мужніх захисників.

... Переглянути повністю »

Переглядів: 400 | Дата: 17 Жовтня 2018 | Комментарі (0)

       11.10.2018 - відбулося засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Мезенівського НВК Краснопільської районної ради Сумської області в приміщення відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації.

Присутні:

       Голова конкурсної комісії:

   - Ткаченко Тамара Віталіївна, голова постійної комісії Красиопільської районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

       Секретар конкурсної комісії:

   - Леунова Алла Іванівна, начальник відділу організаційно-правової, кадрової роботи та комунальної власності виконавчого апарату Краснопільської районної ради.

... Переглянути повністю »

Переглядів: 337 | Дата: 12 Жовтня 2018 | Комментарі (0)

Є цікаві ідеї, не гальмуй-реалізуй!

       До уваги представників інститутів громадянського суспільства, молодих ініціативних людей, які хочуть реалізувати свої цікаві ідеї !!!

       Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019 рік

       Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі з 30 березня до 23 листопада 2018 року щоденно, крім суботи та неділі з 8-00 до 17-15 години, п’ятниця з 8-00 до 16-00 години за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, ІV поверх, 65 каб., тел. (0542) 61-09-69.

... Переглянути повністю »

Переглядів: 351 | Дата: 09 Жовтня 2018 | Комментарі (0)

Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2023
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz