З метою популяризації національного кулінарного мистецтва, відродження та поширення давніх традицій української кухні, як культурної спадщини; створення умов для духовної єдності поколінь; формування в дітей та учнівської молоді національної самосвідомості серед учнів закладів загальної середньої освіти району проведено відбірковий етап обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг».
14 листопада 2018 року на базі Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА, відбулась колегія і нарада директорів закладів загальної середньої освіти Краснопільського району.
На колегії було розглянуто питання методиста райметодкабінету Наріжної Н. Л. «Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту від 8.11.2017 року «Про стан роботи шкільних бібліотек щодо забезпечення якісного навчально-виховного процесу» і прийнято рішення зняти його з контролю.
У ході наради виступали начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА і методисти райметодкабінету з наступними питаннями:
про положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») (Наріжний В.М. – завідувач райметодкабінетом);
про проведення районного огляду музеїв при закладах освіти (Середа Н.І. – методист райметодкабінету);
... Переглянути повністю »
Переглядів: 329 |
Дата: 16 Листопада 2018
| Комментарі (0)
З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури 9 листопада в День української писемності та мови проводився XIX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
За традицією працівники відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації о 11 год.30 хв. долучилися до написання радіодиктанту національної єдності «Наші пісні». Популярність радіодиктанту щороку зростає. Найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.
З метою покращення матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення кабінетів початкових класів, створення оптимальних умов для навчання учнів, реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти проведено ІІІ етап обласного конкурсу «Найкращий кабінет початкових класів» у 2018 році.
Естетичним оформленням, раціональною організацією робочого місця вчителя та здобувачів освіти, створенням освітніх осередків відзначаються всі кабінети початкових класів закладів загальної середньої освіти – учасників конкурсу.
Найкращим визначено кабінет початкових класів Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради.
У кабінеті створено необхідні осередки для проведення уроків та позакласних заходів на сучасному рівні, їх наповнюваність допомагає здійснювати діяльнісний та інтегрований підходи в навчанні. Шкільні меблі відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та віковим особливостям здобувачів освіти.
З метою підвищення професійної компетентності спеціалістів психологічної служби , класних керівників впроваджуються різні форми методичного супроводу: методичні об’єднання,семінари-практикуми,круглі столи, підготовка рекомендацій тощо.
Так, у жовтні 2015 року відбулась зустріч методиста з психологічної служби відділу освіти,молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації Скирти Т.С. з педагогічним колективом Миропільського НВК. Під час зустрічі обговорювалось питання адаптації новоприбулих дітей до опорного закладу. Головна ідея виступу – підкреслити важливість створення комфортних умов для дітей, які прийшли навчатись до Миропільського НВК із інших закладів загальної середньої освіти Миропільської сільської ради.
Методистом з психологічної служби надані рекомендації для працівників психологічної служби , класних керівників, адміністрації освітнього закладу з питань успішної адаптації новоприбулих дітей.
На початку навчального року у творчій , дружній атмосфері відбулось методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів Краснопільського району та Миропільської сільської ради.
Під час заходу, яке проводилось на базі Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., розглядались питання щодо вдосконалення психологічного супроводу освітнього процесу, виокремлена головна ідея супроводу-створення комфортних умов для розвитку, виховання та навчання дітей та учнівської молоді.
Важливою умовою успішного впровадження інноваційних технологій в умовах Концепції «Нова українська школа» є забезпечення в освітньому закладі сприятливих умов праці для працівників психологічної служби. Кабінет практичного психолога Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст – є прикладом для наслідування психологічних служб Краснопільського району та Миропільської сільської ради.
1 листопада 2018 року в смт. Краснопілля на стадіоні «Колос» відбулися зональні змагання з футболу в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів.
У змаганнях взяли участь 2 команди: команда Великописарівського району та збірна команда Краснопільського району, до якої увішли учні Миропільського НВК та Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст.
Після завершення основної гри з рахунком 2:2, за рішенням суддів були призначені пенальті. У запеклій боротьбі перемогу виборола команда Великописарівського району з рахунком 5:3.
Днями на базі Грабовського НВК відбулося районне методичне об’єднання вихователів з проблеми «Формування мовленнєвої компетенції дошкільників». Керівник методоб’єднання Шалашенко В.М., ознайомила присутніх з метою та завданнями, над якими будуть працювати вихователі. Об’ємний інформаційний матеріал учасники заходу отримали з презентації «Формування мовленнєвої компетенції дошкільників в різних видах мовної діяльності», яку підготувала вихователь закладу Майборода В. Л.. Переглянули інтегроване заняття з елементами навчання грамоти в старшій групі «Чим осінь багата», яке провела Козак Г. В.. Під час заняття панувала творча співпраця вихователя і дітей, було використано багато цікавих видів роботи, яскрава наочність. Практичний психолог Ушкалова В.М. запропонувала цікаві релаксаційні вправи, які вихователі зможуть застосувати в роботі з дошкільнятами. Методист дошкільного виховання Л.В.Колибіна підвела підсумки роботи.
Також учасники відвідали музей відомого українського поета-революціонера Павла Грабовського, де Скоропад Н.В. з майстерністю, професіоналізмом та захопленням провела екскурсію.