П'ятниця, 29 Вересня 2023, 10:03:42 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Зовнішнє незалежне оцінювання [13]
Нормативні документи, роз'яснення
Державні закупівлі [7]
матеріали, що стосуються державних закупівель відділу освіти
Спорт [6]
Все, що стосується спорту у нашому районі
Бібліотеки [25]
Робота бібліотек та бібліотекарів, забезпечення літературою, конкурси...
Атестація педагогічних працівників [2]
Містить матеріали, що стосуються атестації педпрацівників району
Педагогічні здобутки [4]
З досвіду педагогів району
Олімпіади з базових дисциплін [7]
Завдання ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін
Охорона праці [1]
Охорона праці в галузі, техніка безпеки та ін.
Психологічна служба [5]
заходи, результати конкурсів, поради... Розділ веде керівник психологічної служби Скирта Т.С.
Педагогічні конференції [5]
доповіді, звіти та ін.
Плани відділу освіти [6]
У даному розділі можна ознайомитись із плануванням відділу освіти на поточний рік
Протоколи Інтернет-нарад [5]
Протоколи нарад, які проходять у чаті на сайті відділу освіти.
Решта [9]
Матеріали, які не війшли в інші категорії
Районна ПМПК [9]
Районна психолого-медико-педагогічна консультація
Пошук по сайту
Оголошення
[10 Вересня 2018][Всім]
Конкурс на посаду директора ЗЗСО (0)
[06 Вересня 2018][Всім]
Протоколи засідання конкурсної комісії (0)
[14 Серпня 2018][Всім]
Оголошення конкурсів на посаду директора (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Документи
Головна » Документи » Бібліотеки


У категорії матеріалів: 25
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 »

Сортувати по: Даті · Назві

Реформування  національної  освіти,  приведення  її  у  відповідність  зі змінами, що відбулися в  усіх сферах суспільного життя, – головне завдання не лише Міністерства освіти і науки України, а й кожного учасника освітнього процесу.  Єдиний інформаційний підрозділ школи – бібліотека – повинна сучасними методами повноцінно виконувати свої функції.

На жаль, сьогодні шкільні бібліотеки не здатні самостійно повноцінно забезпечити себе необхідними інформаційними засобами.

Вирішення проблеми бачиться у централізованій підготовці освітянської інформації і передачі її на місця у готовому вигляді. Відповідні роботи здійснюються у проекті «Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу». Мета проекту полягає у створенні та впровадженні в практику роботи навчального закладу ефективної системи інформаційного забезпечення школярів, педагогічних працівників, керівників, методистів для вирішення навчальних, виховних, розвивальних та управлінських завдань.

Бібліотечно-інформаційна комп’ютерна система «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо» призначена для комплексного інформаційного обслуговування школи (від учня до керівника) і має зручний довідково-пошуковий апарат.

Дана система не потребує дорогого технічного оснащення, підключення до мережі Інтернет та ін. Система оптимізована для безпроблемного використання будь-яким користувачем. Проект орієнтований на доступний для всіх спосіб доставки інформації – передплату через поштові відділення зв’язку.

Наказом МОН від 05.08.2014 №900 наш район ввійшов у "дев'ятку" експериментальних закладів, учасників всеукраїнського експерименту за інноваційним освітнім проектом "Шкільна електронна бібліотека "ШБІЦ-інфо". Закладом, на базі якого здійснюються експериментальні роботи, визначено Ряснянський НВК.

Бібліотеки | Переглядів: 701 | Добавил: методист | Дата: 16 Грудня 2014 | Рейтинг: 0.0/0

Для використання в роботі розміщуємо лист МОН від 26.08.2014 №1/9-425 "Про  переліки навчальної літератури, що має відповідний гриф МОН, для використання у ЗНЗ у 2014-2015 навчальнмоу році".

Список навчальних видань для дошкільних навчальних закладів, яким надано гриф Міністерства освіти і науки України або схвалення для використання в дошкільних навчальних закладах

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою у 2014/2015 навчальному році

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах  з навчанням українською мовою у 2014/2015 навчальному році

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням російською мовою у 2014/2015 навчальному році

Перелік навчальних  програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах для навчання дітей з особливими освітніми потребами (за нозологіями) у 2014/2015 навчальному році

Бібліотеки | Переглядів: 1485 | Добавил: методист | Дата: 08 Вересня 2014 | Рейтинг: 0.0/0

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації №37-ОД від 19.02.13 "Про посилення контролю за використанням друкованої продукції шкільного асортименту, навчальної, навчально-методичної літератури у навчально-виховному процесі"
Бібліотеки | Переглядів: 725 | Добавил: методист | Дата: 24 Лютого 2014 | Рейтинг: 0.0/0

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації №288-ОД від 23.12.13 "Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека"
Бібліотеки | Переглядів: 684 | Добавил: методист | Дата: 23 Грудня 2013 | Рейтинг: 4.0/1

Наказ відділу освіти Краснопільської районної державної адміністрації №195-ОД від 06.09.13 "Про створення єдиної системи централізованого електронного обліку підручників"
Бібліотеки | Переглядів: 683 | Добавил: методист | Дата: 20 Вересня 2013 | Рейтинг: 0.0/0

1-10 11-20 21-25
Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2023
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz