Середа, 26 Червня 2019, 14:05:35 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Зовнішнє незалежне оцінювання [13]
Нормативні документи, роз'яснення
Державні закупівлі [7]
матеріали, що стосуються державних закупівель відділу освіти
Спорт [6]
Все, що стосується спорту у нашому районі
Бібліотеки [25]
Робота бібліотек та бібліотекарів, забезпечення літературою, конкурси...
Атестація педагогічних працівників [2]
Містить матеріали, що стосуються атестації педпрацівників району
Педагогічні здобутки [4]
З досвіду педагогів району
Олімпіади з базових дисциплін [7]
Завдання ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін
Охорона праці [1]
Охорона праці в галузі, техніка безпеки та ін.
Психологічна служба [5]
заходи, результати конкурсів, поради... Розділ веде керівник психологічної служби Скирта Т.С.
Педагогічні конференції [5]
доповіді, звіти та ін.
Плани відділу освіти [6]
У даному розділі можна ознайомитись із плануванням відділу освіти на поточний рік
Протоколи Інтернет-нарад [5]
Протоколи нарад, які проходять у чаті на сайті відділу освіти.
Решта [9]
Матеріали, які не війшли в інші категорії
Районна ПМПК [9]
Районна психолого-медико-педагогічна консультація
Пошук по сайту
Оголошення
[10 Вересня 2018][Всім]
Конкурс на посаду директора ЗЗСО (0)
[06 Вересня 2018][Всім]
Протоколи засідання конкурсної комісії (0)
[14 Серпня 2018][Всім]
Оголошення конкурсів на посаду директора (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Документи
Головна » Документи » Бібліотеки

Використання навчальної, навчально-методичної літератури, друкованої продукції шкільного асортименту

КРАСНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 Н А К А З


Про посилення контролю за використанням
друкованої продукції шкільного асортименту,
навчальної, навчально-методичної літератури
у навчально-виховному процесі

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2011 №462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.08.2012 № 882 «Про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах», від 01.09.2009 № 806 «Про використання навчально-методичної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах», від 17.06.2008 № 537 «Про затвердження Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України»; листів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.03.2011 № 19-17, від 06.08.2012 № 19-552, від 23.08.2012 № 19-592, від  05.09.13 №  1/9-607 «Про використання навчальної літератури», від 20.02.2013 № 1/9-127, від 16.09.2013 № 1/9-639 «Про посилення контролю за використанням у навчальних закладах друкованої продукції шкільного асортименту»; листів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 06.02.2012 №14.110-301 «Про видання навчальної літератури», від 03.03.2012 № 14.110-703, від 07.08.2012 № 14.110-2242 та численних аналогічних листів СОІППО, управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації, зважаючи на актуальність та нагальність вирішення проблеми використання у навчально-виховному процесі виключно якісних та безпечних для здоров’я дітей засобів навчання, у закладах освіти неприпустимо використовувати друковану продукцію шкільного асортименту без належного документального підтвердження відповідності санітарно-епідеміологічним нормам та педагогічним вимогам; навчальної, навчально-методичної літератури без відповідних грифів МОН України або схвалення відповідної комісії Науково-методичної ради з питань освіти МОН України.

На даний час у закладах освіти району відзначається недостатнє виконання вищезазначених нормативних документів.

На виконання листа відділу освіти, молоді та спорту від 08.09.2013 № 928 лише 11 закладів подали інформацію про проведену роботу до 25.10.2013 та 4 заклади – до 17.02.2014. Не у всіх закладах освіти видані відповідні накази про використання навчальної літератури, про використання друкованої продукції, не всі працівники ознайомлені з даними наказами. Частина закладів освіти не обговорюють і не проводять роз’яснювальну роботу серед учнів та їхніх батьків щодо використання продукції шкільного асортименту у навчально-виховному процесі. Тому на сьогоднішній день велика частина друкованої продукції шкільного асортименту, яка використовується у закладах освіти, не має свідоцтв про визнання відповідності педагогічним вимогам МОН України. У закладах освіти допускається невчасне вилучення літератури, яка втратила Гриф МОН та не відповідає актуальним навчальним програмам.


НАКАЗУЮ:


1. Керівникам навчальних закладів:

1) Посилити контроль за використанням друкованої продукції шкільного асортименту, навчальної, навчально-методичної літератури у навчально-виховному процесі.
2) Видати накази та забезпечити неухильне їх виконання відповідальними працівниками:
  • про використання навчальної, навчально-методичної літератури;
  • про контроль за використанням друкованої продукції шкільного асортименту.
3) Провести роз’яснювальну роботу серед батьківських та учнівських колективів та не допускати в подальшому використання друкованої продукції без відповідного висновку МОН України.
4) Проводити своєчасне списання та вилучення навчальної літератури, яка не дозволена для використання у навчально-виховному процесі.

2. Звернути увагу керівників Бранцівського НВК Савоненко Т.В., Миропільського НВК Гордієнка В.І., Мезенівського НВК Макаренка В.М., Осоївського НВК Бондар О.Г., Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. Кравченко Т.І., Сіннівського НВК Гнилокозова І.І., Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст. Соляник Н.В., Великорибицького НВК Ємельяненко В.В., Покровської ЗОШ І-ІІ ст. Максименко Н.В. на відсутність належної виконавської дисципліни і зобов’язати їх організувати роботу по своєчасному виконанню документів відділу освіти, молоді та спорту.

3. Даний наказ довести до відома керівників ЗНЗ електронною поштою.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на методиста з бібліотечних фондів районного методичного кабінету відділу освіти Чуєнко К.П.


             Начальник відділу освіти, молоді та спорту                                           І.М.Матлахов
Категорія: Бібліотеки | Додав: методист (24 Лютого 2014)
Переглядів: 465 | Теги: використання навчальної літератури, використання друкованої продукції, освіта, бібліотеки | Рейтинг: 0.0/0 |
Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2019
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz