Неділя, 20 Жовтня 2019, 21:23:16 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Зовнішнє незалежне оцінювання [13]
Нормативні документи, роз'яснення
Державні закупівлі [7]
матеріали, що стосуються державних закупівель відділу освіти
Спорт [6]
Все, що стосується спорту у нашому районі
Бібліотеки [25]
Робота бібліотек та бібліотекарів, забезпечення літературою, конкурси...
Атестація педагогічних працівників [2]
Містить матеріали, що стосуються атестації педпрацівників району
Педагогічні здобутки [4]
З досвіду педагогів району
Олімпіади з базових дисциплін [7]
Завдання ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін
Охорона праці [1]
Охорона праці в галузі, техніка безпеки та ін.
Психологічна служба [5]
заходи, результати конкурсів, поради... Розділ веде керівник психологічної служби Скирта Т.С.
Педагогічні конференції [5]
доповіді, звіти та ін.
Плани відділу освіти [6]
У даному розділі можна ознайомитись із плануванням відділу освіти на поточний рік
Протоколи Інтернет-нарад [5]
Протоколи нарад, які проходять у чаті на сайті відділу освіти.
Решта [9]
Матеріали, які не війшли в інші категорії
Районна ПМПК [9]
Районна психолого-медико-педагогічна консультація
Пошук по сайту
Оголошення
[10 Вересня 2018][Всім]
Конкурс на посаду директора ЗЗСО (0)
[06 Вересня 2018][Всім]
Протоколи засідання конкурсної комісії (0)
[14 Серпня 2018][Всім]
Оголошення конкурсів на посаду директора (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Документи
Головна » Документи » Бібліотеки

Підсумки проведення щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

Краснопільська районна державна адміністрація Сумської області

В І Д Д І Л       О С В І Т И

 Н А К А З

20.11.2012                                                                                               № 388

Про підсумки проведення щорічного регіонального конкурсу
«Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу


На виконання спільного наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 21.08.2009 № 770/39/290 «Щодо затвердження Положення про щорічний регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», листа СОІППО від 24.09.2012 № 746 «Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів», наказу відділу освіти Краснопільської райдержадміністрації від 13.04.2011 №132, згідно з Концепцією Державної цільової програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції на 2009-2012 роки, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів від 28 травня 2008 р. № 772-р., з метою популяризації сучасної вітчизняної книги, розвитку читацької культури учнів 4-5 класів ЗНЗ та заохочення їх до систематичного читання відділом освіти Краснопільської райдержадміністрації у травні-листопаді 2012 року проведено І-ІІ етапи щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» (далі – Конкурс).

З кожним роком активність учасників даного конкурсу зростає. В цьому році активність учнів, які брали участь у Конкурсі зросла більш, ніж удвічі порівняно  з минулим роком.

В І етапі Конкурсу взяли участь 129 учнів 4-5 класів (що становить майже третину від загальної кількості) із сімнадцяти шкіл Краснопільського району. Не брали участь у Конкурсі Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ст., Покровська ЗОШ І-ІІ ст., Запсільський, Малорибицький НВК. Одним із негативних моментів під час проведення конкурсу потрібно зазначити те, що в деяких закладах адміністрацією не приділяється належна увага організації даного Конкурсу, оскільки вони взагалі не брали участі у Конкурсі з моменту його заснування (Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ст., Запсільська ЗОШ І-ІІ ст.).

В районному етапі огляду взяло участь 28 учасників з 15 шкіл району.

В ході перевірки, аналізу робіт журі відзначило, що вцілому роботи відповідають вимогам, викладеним у Положенні та Умовах проведення конкурсу, але, як і в минулому році, загальним недоліком стало те, що частина учасників у своїх роботах не вказують прізвище вчителя (бібліотекаря), який надавав допомогу чи інші дані (п. 5.2. Умов проведення конкурсу та Розділ 7 Положення).

Мали місце незначні помилки у текстах майже всіх дітей, хоча вцілому грубих орфографічних помилок не було.

Також деякі навчальні заклади направляли для участі у районному етапі роботи не лише переможців, а й учасників, які зайняли ІІ та ІІІ місце, хоча це не передбачено Умовами проведення конкурсу і ці роботи часто є значно слабшими за рівнем виконання.

Яскравими, переконливими, емоційними є більшість робіт учасників ІІ етапу. Журі оцінило високий літературний рівень робіт учасників з Миропільського НВК, Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст. частково – Славгородської та Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Вагомим фактором при визначенні переможців стало творче ставлення дитини до складання відгуку, яке дало вирішальні бали переможцям конкурсу. Це і написання відгуку у формі чудових, цікавих віршів, і ілюстрування робіт, і написання відгуків у різних літературних жанрах. Скажімо, Швець Анастасія з Миропільського НВК склала сучасну літературну казку-відгук. Хоча більшості робіт, і навіть роботам переможців не вистачало креативності у зовнішньому оформленні роботи.

Не залишились поза увагою журі оригінальність викладу думки, самостійність у аналізуванні, зроблених висновках, виклад власного ставлення до прочитаного, які в тій чи іншій мірі притаманні більшості учасників ІІ етапу Конкурсу. У деяких роботах журі відзначило наявність додаткових відомостей, почерпнутих не лише з прочитаної книги, що говорить про загальну ерудованість учасників.   Загалом, роботи учасників свідчать, що запропоновані твори сучасної дитячої прози не залишили дітей байдужими, спонукали замислитись над важливими проблемами однолітків, допомогли знайти відповіді на свої запитання. У надісланих відгуках відкриваються дитячі емоції та внутрішні переживання під час читання. Усі роботи відверті, вирізняються самобутністю, незважаючи на різні рівні виконання. Враховуючи все вищесказане, журі визначило переможців конкурсу.


НАКАЗУЮ:

1. Відповідно протоколу проведення щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» визнати переможцями та нагородити:
І місце –     Швець Анастасію (Миропільський НВК), вчитель Гордієнко Л.В.
ІІ місце –    Прийму Антона (Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст.), вчитель Прийма О.А.
                   Симоненко Євгенію (Миропільський НВК), вчитель Гордієнко Л.В.
ІІІ місце –   Шевченко Анастасію (Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ст.), вчитель Буднік Л.І.
                    Мамалигу Вікторію (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст.), вчитель Бесєдіна Н.Г.

3. Узагальнені матеріали про проведення І-ІІ етапів конкурсу та роботи переможців направити до Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти до 20 листопада 2012 року для участі у ІІІ етапі Конкурсу.
4. Вчителям, які готують учасників Конкурсу, звернути увагу на неухильне виконання вимог до учнівського відгуку, визначених Положенням про Конкурс.
5. Директорам Самотоївської ЗОШ І-ІІ ст. Кравченко Т.І. та Запсільського НВК Ординець А.П. звернути увагу на систематичне невиконання розпорядчих документів (накази відділу освіти від 25.09.2009 №270, від 16.12.2009 №394, від 07.12.2010 №413, від 13.04.2011 №132, від 07.11.2011 №378, лист відділу освіти від 27.09.2012 №508), і зобов’язати їх сприяти активній участі закладів у даному конкурсі в наступних навчальних роках.         
6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на методиста по бібліотечних фондах Чуєнко К.П.
 
             Начальник відділу освіти                                           І.М.Матлахов
Категорія: Бібліотеки | Додав: методист (10 Грудня 2012)
Переглядів: 460 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2019
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz