Субота, 13 Липня 2024, 15:48:00 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук по сайту
Оголошення
[10 Вересня 2018][Всім]
Конкурс на посаду директора ЗЗСО (0)
[06 Вересня 2018][Всім]
Протоколи засідання конкурсної комісії (0)
[14 Серпня 2018][Всім]
Оголошення конкурсів на посаду директора (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
 
Головна » Архів новин

« 1 2 3 4 ... 72 73 »

Переглядів: 2574 | Дата: 02 Січня 2019 | Комментарі (0)

       З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, відродження національних традицій у виготовленні українського сувеніру як частки матеріальної і духовної культури народу, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді у  17 грудня по 28 грудня 2018 року проведено відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

      Більше 30 робіт подали на конкурс учні  закладів загальної середньої освіти району.

     На виставці були представлені  роботи  виготовлені учнями із різноманітного матеріалу: ниток, деревини, мішковини, стрічок, тканини та відповідали номінаціям – «Різдвяний янгол», «Народна іграшка», «Художні вироби з рослинного матеріалу», «Художні вироби з тканини».

... Переглянути повністю »

Переглядів: 433 | Дата: 02 Січня 2019 | Комментарі (0)

       Новорічна зимова казка відкрила свої двері найкращим учням Сумської області 26 грудня 2018 року. Школярі були запрошені головою Сумської обласної державної адміністрації до Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна на новорічно-різдвяне свято. Вже на порозі театру дітей зустрів Дід Мороз. Казковий Дідусь привітав всіх з Новим роком та урочисто провів дітей до зали театру на чарівну виставу «Красуня та Чудовисько». На дві години учні поринули у казковий фантастичний світ. Жива музика, чудові світлові ефекти, яскраві костюми та особливо неймовірна гра талановитих акторів у сукупності створили особливу магічну атмосферу. Після вистави школярі отримали новорічні подарунки та нетерпляче очікували повернення додому, щоб поділиться враженнями зі своїми батьками.

Із району на свято запрошувались учні із Славгородської ЗОШ І-ІІІст., Ряснянського та Мезенівського НВК.

 

 

 

... Переглянути повністю »

Переглядів: 362 | Дата: 29 Грудня 2018 | Комментарі (0)

ВІТАЄМО!

       Стрілу Миколу, учня Ряснянського НВК за перемогу в обласній краєзнавчій експедиції учнівської молоді "Сумщина в міфах і легендах" за роботу "Серця мого святиня", керівник Павлова Тетяна Вікторівна.

Переглядів: 357 | Дата: 27 Грудня 2018 | Комментарі (0)

       13 грудня 2018 року в приміщенні Конгрес-центру СумДУ відбувся обласний форум національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Учасниками форуму стали 75 осіб з числа фахівців підрозділів з питань молоді та спорту міста, районів та ОТГ області, члени місцевих координаційних рад, громадські діячі. Представники Краснопільського району та Краснопільської ОТГ теж взяли участь  у зазначеному заході. На урочистому відкритті форуму виступили заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош, голова профільної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, туризму молодіжної політики та спорту Ігор Науменко та заступник голови координаційної ради національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації Олег Корнієнко.

       Учасники працювали в секціях, де обговорювали досягнення та проблемні питання  в діяльності органів влади і в роботі координаційних рад НПВ, а також щодо участі громадськості у розвитку системи НПВ.

       Протягом форуму учасники мали можливість ознайомитися з презентацією діяльності Всеукраїнської організації ПЛАСТ, прослухали лекцію-тренінг голови обласного осередку національної спілки краєзнавців України, заступника голови обласної координаційної ради НПВ Олега Корнієнка, вивчити результати соціологічного дослідження «Мовно культурна ідентифікація Сумської молоді», познайомилися з цікавими історико-екскурсійними маршрутами містами та районами нашої області, відвідали виставку «Два століття – одна війна», спробували свої навички тактичної медицини, познайомилися з роботою та матеріальною базою обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання.

... Переглянути повністю »

Переглядів: 427 | Дата: 17 Грудня 2018 | Комментарі (0)

       Відповідно до пункту 13 розділу V Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2006 № 304 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від № 1514), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 1512/31380, та з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров’я здобувачів освіти Міністерство освіти і науки України просить належно провести заходи щодо підготовки та проведення зимових канікул, новорічних та різдвяних свят, а саме:

... Переглянути повністю »

Переглядів: 421 | Дата: 17 Грудня 2018 | Комментарі (0)

             Цьогорічний Всеукраїнський тиждень права ювілейний. Ось уже десятиліття поспіль, починаючи з 2008 року, в Україні в ці дні активізується правопросвітницька діяльність органів юстиції, громадських активістів, правозахисників.

       Нинішній Всеукраїнський тиждень права особливий ще й тим, що  світова спільнота відзначає 70-річчя Загальної декларації прав людини – першого і  основного документа в історії людства, в якому чітко сформульовані положення про права людини.

... Переглянути повністю »

Переглядів: 438 | Дата: 14 Грудня 2018 | Комментарі (0)

         Сучасна шкільна  освіта в Україні спрямована на створення умов для розвитку  і самореалізації кожної особистості, виховання покоління здатного вчитись протягом усього життя, створювати і розвивати цінності громадянського суспільства.

        Головною метою освітніх зусиль стає повне розкриття можливостей і здібностей особистості, її духовного потенціалу, щоб вона була спроможною в мінливій реальності спиратися, перш за все, на власні сили.

       В Мезенівському НВК побудована  така   система роботи, яка забезпечує тривалий і цілісний виховний процес  учнів.

       Превентивне виховання посідає важливе місце в системі виховної роботи закладу. Воно включає в себе підготовчі та профілактичні дії  педагогічного колективу, спрямовані на запобігання формування в учнів негативних звичок, рис характеру, проявам   асоціальної поведінки та організацію належного  догляду  за діяльністю школярів.

... Переглянути повністю »

Переглядів: 676 | Дата: 10 Грудня 2018 | Комментарі (0)

       8 грудня 2018 року відбулося продовження районних сільських спортивних ігор у спортивній залі Краснопільського РПК. В змаганнях прийняли участь 4 команди: смт. Угроїди, с. Покровка, с. Мезенівка та с. Великий Бобрик. Команди змагались в 4 видах спорту: шашки, міні-футбол, перетягування канату та армспорт.

       В змаганнях з шашок серед чоловіків перемога була за с. Мезенівка, друге місце зайняла команда с. Покровка, третє – смт. Угроїди. Серед жінок перемогу отримала учасниця з с. Мезенівка. У міні-футболі та у перетягуванні канату перемогу здобула команда с. Мезенівка. Друге місце з футболу дісталось с. Великий Бобрик, третє – с. Покровка. За перетягування канату друге місце зайняла команда смт. Угроїди, третє – с. Великий Бобрик. За перемогу у армспорті змагались двоє учасників з с. Угроїди (І місце) та с. Мезенівка (ІІ місце).

       За загальнокомандним результатом команда с. Мезенівка отримала найбільшу кількість очок та здобула перемогу. Друге місце дісталось команді смт. Угроїди, третє – с. Великий Бобрик.

... Переглянути повністю »

Переглядів: 405 | Дата: 10 Грудня 2018 | Комментарі (0)

       Минулої суботи стартували  сільські спортивні ігри на Краснопільщині. Відповідно до наказу районні сільські спортивні ігри пройдуть в два дні (01.12 та 08.12.2018). За умовами положення про змагання спортсмени демонструватимуть свої вміння у 9 видах спорту: гирьовий та армспорт, шахи, шашки, міні-футбол, волейбол, настільний теніс, перетягування канату, дартс.

        1 грудня у змаганнях прийняли участь 3 команди: смт. Угроїди, с. Мезенівка, с. Великий Бобрик. Цього дня  учасники змагались з шахів, волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, дартсу. У волейболі перемогу отримала команда із  с. Великого Бобрику, друге місце посіли Угроїди, третє -Мезенівка. В змаганнях з тенісу серед чоловіків перемога була за Угроїдами, друге місце зайняла команда з Мезенівки, третє –В.Бобрик. В тенісі серед жінок перемогу здобула команда з Мезенівки. У гирьовому виді знову перемогу здобула Мезенівка, друге місце посіла команда з Угроїд,третє –В.Бобрик. В дартсі та шахах Мезенівка теж здобула перші місця, В.Бобрик зайняв друге місце в дартсі, а третє в шахах, а Угроїдська команда друге в шахах, а третє в дартсі.

... Переглянути повністю »

Переглядів: 718 | Дата: 06 Грудня 2018 | Комментарі (0)

Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2024
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Календар новин
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz