Вівторок, 27 Лютого 2024, 10:05:50 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук по сайту
Оголошення
[10 Вересня 2018][Всім]
Конкурс на посаду директора ЗЗСО (0)
[06 Вересня 2018][Всім]
Протоколи засідання конкурсної комісії (0)
[14 Серпня 2018][Всім]
Оголошення конкурсів на посаду директора (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
 
Головна » 2010 » Червень » 8 » Атестація Чернеччинського НВК
Атестація Чернеччинського НВК
15:18:59
       На черговому засідання регіональної експертної ради по ліцензуванню та атестації закладів освіти Сумської області  підтверджено рішення експертної комісії відділу освіти Краснопільської райдержадміністрації щодо рівня освітньої діяльності Чернеччинського навчально-виховного комплексу Краснопільської районної ради Сумської області і визнано його атестованим з достатнім рівнем освітньої діяльності  із збереженням статусу навчального закладу з рівнем освітньої діяльності «достатній», а керівника – таким, що відповідає займаній посаді.
       У  закладі навчається і виховується 87 учнів та 16 дошкільнят. Педагогічний колектив закладу налічує 23 педагогічних працівники. Директор  – Лесь Світлана Михайлівна, працює на даній посаді чотирнадцятий рік.
       Діяльність навчального закладу характеризується пошуком нових і вдосконаленням існуючих підходів до освітянської діяльності. Особливістю Чернеччинського НВК є те, що його вчителі працюють над апробацією електронних засобів навчального призначення для загальноосвітніх навчальних закладів – з математики, інформатики, фізики, географії, біології, хімії, німецької мови, історії, для учнів початкових класів.
       У 2007-2008 навчальному році за поданням управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації заклад внесений Міністерством освіти і науки України до переліку загальноосвітніх навчальних закладів держави для апробації електронних засобів навчального призначення. У  2009 та  2010 роках педагогічні працівники НВК брали участь в моніторингу  якості підручників відповідно для 7-го та 8-го класів.
       Високим рівнем оцінені навчальні досягнення учнів за результатами семестрового оцінювання, планування діяльності навчального закладу, якість внутрішкільного контролю, організація атестації педагогічних працівників,  впровадження інноваційних педагогічних технологій в управління закладом та у навчальний процес, інформаційне, фінансове забезпечення діяльності закладу, забезпеченість комп’ютерною технікою, планування діяльності навчального закладу, забезпечення соціальної підтримки дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та інших соціально вразливих категорій, організація відпочинку та оздоровлення учнів;  достатнім – ефективність управлінських рішень, участь учнів у виховних заходах, у районних, обласних, всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах, діяльність закладу з укомплектованості педагогічними кадрами та підвищення їх кваліфікації, організація методичної роботи та її результативність, профорієнтаційна робота, спрямована на вибір учнями педагогічної професії, забезпеченість навчально-методичною літературою та ефективність її використання, організація наукової, науково-методичної, дослідницької роботи педагогічних працівників,  стан розвитку учнівського самоврядування, створення умов для забезпечення прав і свобод учасників навчально-виховного процесу, робота по соціальному захисту, збереженню та зміцненню здоров’я учнів та працівників школи, організація харчування учнів, взаємодія з органами місцевого самоврядування, громадськістю села, суспільний рейтинг навчального закладу.    
       Рівень навчальних досягнень учнів за результатами контрольних випробувань з української мови та математики (алгебри), проведених незалежною експертною комісією,  підтвердив знання учнів і  складає 46,3 %, що  оцінюється 11 балами і відповідає високому  рівню. З 27 випускників останніх двох випусків 19 чоловік навчається у вищих навчальних закладах, в т.ч. 10 чол. за рахунок бюджету.
       Дирекція успішно застосовує новітні технології  в управлінні закладом,  обізнана з інформаційними управлінськими технологіями, користується електронною поштою, бере активну участь в інтернет-нарадах, які проводить відділ освіти, ефективно використовує інформацію, яка розміщена на сайті Міністерства освіти і науки України, сайті відділу освіти Краснопільської райдержадміністрації,  в закладі  панує хороший психологічний клімат, що сприяє творчому розвитку педагогічного потенціалу,  самореалізації та самовдосконаленню. 
       З метою економії бюджетних коштів в закладі протягом зимового періоду 2009/2010 опалювального сезону використовуються  дрова замість природного газу,  всі вікна та вхідні двері замінені на металопластикові. В 2001 році плоский дах, який не оправдав себе, було замінено на шатровий.
       В закладі налагоджена тісна співпраця з громадськістю, керівниками підприємств, підприємцями. Так, товариством «Синтез» в порядку меценатства організована студія «Березіль», в якій працює три гуртки: спортивний, танцювальний та української вишивки, де діти освоюють майстерність східної боротьби айкідо, народної вишивки, спортивні та народні танці, акробатику. Третина учнів навчального закладу з задоволенням працюють у студії, неодноразово брали участь в різноманітних районних, обласних заходах, виступали з художньою програмою на Всеукраїнських змаганнях з рукопашного бою СБУ.
       Та поряд з успіхами є, звичайно, і багато проблем, недоліків, недоробок. З невирішених питань залишаються  ремонт спортивної зали, забезпечення навчальних кабінетів обладнанням та матеріалами, є необхідність поновити спортінвентар, обладнання харчоблоку, тощо. Колективу варто попрацювати над розробкою авторських програм, публікувати свої досягнення в пресі, більше працювати по виявленню обдарованих дітей та проводити роботу по розвитку їхніх здібностей,  краще готувати їх до участі в конкурсах та олімпіадах. Є невикористані резерви і в управлінській діяльності, заохоченні найініціативніших  працівників колективу.
       Дирекція закладу самокритично ставиться до зробленого,  об’єктивно оцінює можливості колективу, успішно залучає як внутрішні резерви, так і можливості спонсорів, меценатів.
       Тому є всі підстави сподіватися, що цей дружний, ініціативний колектив однодумців не зупиниться на досягнутому і, попрацювавши над усуненням виявлених у ході атестаційної експертизи недоліків, доб’ється ще кращих показників у своїй роботі.

                  Провідний спеціаліст  відділу освіти, Т.Д.Чуєнко
Переглядів: 2003 | Додав: методист
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2024
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Червень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz