Неділя, 21 Квітня 2019, 12:45:41 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
І-ІІІ ступенів [4]
І-ІІ ступенів [4]
І ступеня [0]
Пошук по сайту
Оголошення
[10 Вересня 2018][Всім]
Конкурс на посаду директора ЗЗСО (0)
[06 Вересня 2018][Всім]
Протоколи засідання конкурсної комісії (0)
[14 Серпня 2018][Всім]
Оголошення конкурсів на посаду директора (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Мережа освітніх закладів
Головна » Мережа освітніх закладів » Загальноосвітні » І-ІІ ступенів

Грабовський навчально-виховний комплекс Краснопільської районної ради Сумської області

Директор школи – Кривошей Наталія Василівна.

Грабовський навчально-виховний комплекс Краснопільської районної ради Сумської області створений шляхом реорганізації Грабовської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та використання приміщення непрацюючого дошкільного закладу в 2007 році. Заклад атестовано 2008 році (рівень освітньої діяльності - «достатній»).

Станом на 1.09.2017 рік контингент учнів – 46 учнів (6 класів-комплектів, для 7,7 учнів навчально-виховний процес організовано за індивідуально-груповою формою навчання).

Школа укомплектована педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. Серед загальної кількості працюючих вчителів-пенсіонерів немає.

Створено необхідні умови для забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей та учнівської молоді. В закладі діє кабінет інформатики, який оснащено 7 персональними комп’ютерами, що об’єднано в локальну мережу, 2 комп’ютери використовує адміністрація.

Вихованці закладу активні учасники Всеукраїнських учнівських олімпіад, міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Шкільна команда спортсменів у 2013 році посіла почесне І місце в районних змаганнях з лижних гонок, з футболу в заліку XXI ігор школярів.

Категорія: І-ІІ ступенів | Додав: krrono
Переглядів: 141
Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2019
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz