Неділя, 20 Жовтня 2019, 20:54:41 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Зовнішнє незалежне оцінювання [13]
Нормативні документи, роз'яснення
Державні закупівлі [7]
матеріали, що стосуються державних закупівель відділу освіти
Спорт [6]
Все, що стосується спорту у нашому районі
Бібліотеки [25]
Робота бібліотек та бібліотекарів, забезпечення літературою, конкурси...
Атестація педагогічних працівників [2]
Містить матеріали, що стосуються атестації педпрацівників району
Педагогічні здобутки [4]
З досвіду педагогів району
Олімпіади з базових дисциплін [7]
Завдання ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін
Охорона праці [1]
Охорона праці в галузі, техніка безпеки та ін.
Психологічна служба [5]
заходи, результати конкурсів, поради... Розділ веде керівник психологічної служби Скирта Т.С.
Педагогічні конференції [5]
доповіді, звіти та ін.
Плани відділу освіти [6]
У даному розділі можна ознайомитись із плануванням відділу освіти на поточний рік
Протоколи Інтернет-нарад [5]
Протоколи нарад, які проходять у чаті на сайті відділу освіти.
Решта [9]
Матеріали, які не війшли в інші категорії
Районна ПМПК [9]
Районна психолого-медико-педагогічна консультація
Пошук по сайту
Оголошення
[10 Вересня 2018][Всім]
Конкурс на посаду директора ЗЗСО (0)
[06 Вересня 2018][Всім]
Протоколи засідання конкурсної комісії (0)
[14 Серпня 2018][Всім]
Оголошення конкурсів на посаду директора (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Документи
Головна » Документи » Бібліотеки

Підсумки проведення щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

Краснопільська районна державна адміністрація Сумської області

В І Д Д І Л       О С В І Т И

 Н А К А З

07.11.2011                                                                                               № 378

Про підсумки проведення щорічного регіонального конкурсу
«Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу


         На виконання наказу відділу освіти Краснопільської райдержадміністрації  від 13.04.2011 №132, спільного наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 21.08.2009 № 770/39/290 «Щодо затвердження Положення про щорічний регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації від 31.03.2011 № 276 «Про організацію та проведення ІІІ щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів», згідно з Концепцією Державної цільової програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції на 2009-2012 роки, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів від 28 травня 2008 р. № 772-р., з метою популяризації сучасної вітчизняної книги, розвитку читацької культури учнів 4-5 класів ЗНЗ та заохочення їх до систематичного читання відділом освіти Краснопільської райдержадміністрації у травні-листопаді 2011 року проведено І-ІІ етапи щорічного конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу».
В Конкурсі взяли участь 49 учнів 4-5 класів (що становить 10% від загальної кількості)  із семи шкіл Краснопільського району (Великобобрицька, Хмелівська, Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст., Покровська, Порозчанська ЗОШ І-ІІ ст., Чернеччинський, Великорибицький НВК). Більшість цих закладів є постійними учасниками конкурсу з моменту його заснування, що свідчить про системність роботи в напрямку розвитку читацької культури в цих закладах. Одним із негативних моментів під час проведення конкурсу в цьому році потрібно зазначити те, що в ряді закладів адміністрацією не приділяється належна увага організації даного Конкурсу, а деякі заклади взагалі не брали участі у Конкурсі з моменту його заснування.
В районному етапі огляду взяло участь 6 шкіл району.
В ході перевірки, аналізу робіт журі відзначило, що вцілому роботи відповідають вимогам, викладеним у Положенні, але, як і в минулому році, загальним недоліком стало те, що більшість учасників у своїх роботах не вказують прізвище вчителя, який готував учня. Мали місце незначні помилки у текстах більшості дітей.
Журі оцінило високий літературний рівень роботи Якущенко Юлії та Шевченко Анастасії (Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ст.), а Якущенко Юлія ще й склала чудові вірші. Слід відзначити оригінальність викладу думки вищезгаданих дітей та Безкоровайного Євгена (Великорибицький НВК), Куциренко Вікторії (Чернеччинський НВК), Курочки Владислава (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст.). Роботи цих дітей відрізняється самобутнім аналізом прочитаного твору. Яскравими, переконливими, емоційними є більшість робіт учасників. Дуже безпосередньо, емоційно, захопливо, по-дитячому нестримно та безапеляційно викладені думки у відгуку Курочки Владислава (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст.). Роботи учнів Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст. Кузьменка Сергія та Курочки Владислава відрізняються оригінальним оформленням, наявністю саморобних малюнків, які ілюструють викладені думки. У роботах Шевченко Анастасії, Якущенко Юлії (Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Курочки Владислава (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст.) наявні додаткові відомості про автора, коротенький огляд інших книжок з проведенням аналогій. Взагалі, роботи цих трьох дітей, а також Салиги Артема, Безкоровайного Євгенія (Великорибицький НВК), Куциренко Вікторії (Чернеччинський НВК) відрізняються оригінальністю змісту, глибиною розуміння ідеї прочитаного твору.
Загалом, дитячі відгуки свідчать, що учасники конкурсу мають своєрідне художньо-естетичне світосприйняття. Запропоновані твори сучасної дитячої прози не залишили їх байдужими, спонукали замислитись над важливими проблемами однолітків, допомогли знайти відповіді на свої запитання. У надісланих відгуках відкриваються дитячі емоції та внутрішні переживання під час читання. Усі роботи відверті, вирізняються самобутністю, незважаючи на різні рівні виконання.
Враховуючи все вищесказане, журі визначило переможців конкурсу.


НАКАЗУЮ:

1. Відповідно протоколу проведення щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» визнати переможцями та нагородити:
І місце – Курочку Владислава (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст.), вчитель Шумейко К.І.
ІІ місце – Якущенко Юлію (Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ст.), вчитель Буднік Л.І.
ІІІ місце – Шевченко Анастасію (Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ст.), вчитель Корх Н.М.
2. За оригінальність, переконливість конкурсних робіт нагородити Подяками відділу освіти
  • Кузьменка Сергія (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст.), вчитель Масалітіна Г.М.
  • Куциренко Вікторію (Чернеччинський НВК), вчитель Бондаренко С.М.
3. Узагальнені матеріали про проведення І-ІІ етапів конкурсу та роботи переможців Курочки Владислава (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Якущенко Юлії (Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ст.) направити до обласного інституту післядипломної освіти до 15 листопада 2011 року.
4. Вчителям, які готують учасників Конкурсу, звернути увагу на неухильне виконання вимог до учнівського відгуку, визначених Положенням про Конкурс.
5. Директорам Бранцівського, Миропільського, Мезенівського, Осоївського, Ряснянського, Запсільського НВК, Самотоївської, Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст., Краснопільської гімназії звернути увагу на постійне невиконання розпорядчих документів, сприяти активній участі закладів у даному конкурсі в наступному навчальному році.         
6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на методиста по бібліотечних фондах Чуєнко К.П.
 
             Начальник відділу освіти                                           І.М.Матлахов
Категорія: Бібліотеки | Додав: методист (29 Грудня 2011)
Переглядів: 519 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2019
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz