Неділя, 20 Жовтня 2019, 21:02:22 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Зовнішнє незалежне оцінювання [13]
Нормативні документи, роз'яснення
Державні закупівлі [7]
матеріали, що стосуються державних закупівель відділу освіти
Спорт [6]
Все, що стосується спорту у нашому районі
Бібліотеки [25]
Робота бібліотек та бібліотекарів, забезпечення літературою, конкурси...
Атестація педагогічних працівників [2]
Містить матеріали, що стосуються атестації педпрацівників району
Педагогічні здобутки [4]
З досвіду педагогів району
Олімпіади з базових дисциплін [7]
Завдання ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін
Охорона праці [1]
Охорона праці в галузі, техніка безпеки та ін.
Психологічна служба [5]
заходи, результати конкурсів, поради... Розділ веде керівник психологічної служби Скирта Т.С.
Педагогічні конференції [5]
доповіді, звіти та ін.
Плани відділу освіти [6]
У даному розділі можна ознайомитись із плануванням відділу освіти на поточний рік
Протоколи Інтернет-нарад [5]
Протоколи нарад, які проходять у чаті на сайті відділу освіти.
Решта [9]
Матеріали, які не війшли в інші категорії
Районна ПМПК [9]
Районна психолого-медико-педагогічна консультація
Пошук по сайту
Оголошення
[10 Вересня 2018][Всім]
Конкурс на посаду директора ЗЗСО (0)
[06 Вересня 2018][Всім]
Протоколи засідання конкурсної комісії (0)
[14 Серпня 2018][Всім]
Оголошення конкурсів на посаду директора (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Документи
Головна » Документи » Бібліотеки

Наказ № 133 від 30.04.2009 "Про підсумки проведення щорічної районної Всеукраїнської акції „Живи, книго!”

Краснопільська районна державна адміністрація Сумської області

 

В І Д Д І Л       О С В І Т И

 

Н А К А З

 

30.04.2009                                                                                                        №133

 

Про підсумки проведення

щорічної районної Всеукраїнської

акції „Живи, книго!”

 

         На виконання наказів Міністерства освіти і науки, управління освіти і науки, відділу освіти „Про організацію та проведення щорічної Всеукраїнської акції „Живи, книго!” та з метою посилення ролі книги у навчально-виховному процесі загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів, поліпшення роботи щодо збереження підручників, художньої, науково-популярної та іншої літератури, виховання поваги до праці людей, що їх створюють, а також залучення підростаючого покоління до книги як джерела знань, культурних надбань та цінностей українського народу, загальноосвітні школи району проводять відповідну виховну роботу з учнями по бережливому відношенню до книги, беруть активну участь в районному огляді Всеукраїнської акції „Живи, книго!”.

         До акції залучені учнівські, педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл, органи учнівського самоврядування. Вцілому по району порівняно з минулим роком підвищилась активність закладів в участі у Конкурсі. Матеріали стали більш змістовні, конкретні, самодостатні, що свідчить про більш практичне спрямування роботи колективів закладів по збереженню книги.

         В районному етапі огляду взяло участь 17 шкіл району. Представлені матеріали з досвіду роботи бібліотекарів, класних керівників, вчителів початкових класів по організації виховної роботи з учнями по бережному відношенню до книги.

Активніше почали брати участь у конкурсі колективи Грабовського, Ряснянського, Чернеччинського НВК, Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст., Краснопільської гімназії.

Найбільш змістовно проведена робота в Самотоївській, Краснопільській, Славгородській ЗОШ І-ІІІ ст., Порозчанській ЗОШ І-ІІ ст., Краснопільській гімназії. В цих школах педагогічні колективи та бібліотекарі проводять значну роботу по формуванню в учнів почуття бережливого ставлення до книги.

В Ряснянському, Великорибицькому НВК, Великобобрицькій, Краснопільській, Славгородській ЗОШ І-ІІІ ст. матеріал чіткий, вичерпний, конкретний, добре систематизований, самодостатній. Чудово виконано естетичне оформлення матеріалів в Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ст., Чернеччинському НВК, Славгородській ЗОШ І-ІІІ ст. Величезне практичне надбання оформлено в змістовних додатках, добре ілюстрованих фотографіями, підтверджених роботами учнів у Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ст., Порозчанській ЗОШ І-ІІ ст., Великорибицькому, Чернеччинському, Тур’янському НВК.

Наполеглива і цілеспрямована роботи цих педагогічних колективів дає позитивні результати. Стан збереження, поповнення фонду підручників в цих закладах високий.

 

Разом з тим ще не в усіх навчальних закладах проводиться належна робота по вихованню бережного відношення до книги. Не подали матеріали на районний етап конкурсу Бранцівський, Миропільський, Сіннівський, Запсільський НВК.

         Виходячи з вищесказаного та на підставі підсумкового протоколу оргкомітету з проведення щорічної Всеукраїнської акції „Живи, книго!” загальноосвітніх навчальних закладів

 

НАКАЗУЮ:

 

         1. Відповідно до рішення районного оргкомітету визнати переможцями, нагородити грамотами відділу освіти райдержадміністрації та цінними подарунками:

         І місце – педагогічний колектив Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор школи Яремчук А.І., бібліотекарі Овчар Олександра Павлівна, Ратушна Надія Яківна).

         ІІ місце – педагогічний колектив Краснопільської гімназії (директор Зінченко С.С., бібліотекар Кононенко Надія Петрівна)

         ІІІ місце – педагогічний колектив  Порозчанської ЗОШ І-ІІ ст. (директор Міронова Т.М., бібліотекар Зуєва Людмила Володимирівна)

         2. За творчий підхід до виконання конкурсних робіт нагородити Подяками відділу освіти та цінними подарунками бібліотекарів Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст., Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., (Остапенко М.С., Ошомок Т.І.).

         3. Директорам шкіл:

         3.1. Проаналізувати підсумки шкільної акції: „Живи, книго!” та визначити шляхи удосконалення роботи по вихованню в учнів бережливого ставлення до книг та раціонального їх використання.

         3.2. Протягом наступного навчального року активізувати проведення шкільної акції „Живи, книго!”.

         3.3. Щорічно до 1 квітня подавати інформації та матеріали з досвіду роботи навчального закладу по організації виховної роботи серед учнів школи по збереженню книги.

         4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на методиста по бібліотечних фондах Чуєнко К.П.

 

Начальник відділу освіти                                           І.М.Матлахов

Категорія: Бібліотеки | Додав: методист (05 Травня 2009)
Переглядів: 1078 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2019
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz