Середа, 26 Червня 2019, 13:59:26 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Зовнішнє незалежне оцінювання [13]
Нормативні документи, роз'яснення
Державні закупівлі [7]
матеріали, що стосуються державних закупівель відділу освіти
Спорт [6]
Все, що стосується спорту у нашому районі
Бібліотеки [25]
Робота бібліотек та бібліотекарів, забезпечення літературою, конкурси...
Атестація педагогічних працівників [2]
Містить матеріали, що стосуються атестації педпрацівників району
Педагогічні здобутки [4]
З досвіду педагогів району
Олімпіади з базових дисциплін [7]
Завдання ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін
Охорона праці [1]
Охорона праці в галузі, техніка безпеки та ін.
Психологічна служба [5]
заходи, результати конкурсів, поради... Розділ веде керівник психологічної служби Скирта Т.С.
Педагогічні конференції [5]
доповіді, звіти та ін.
Плани відділу освіти [6]
У даному розділі можна ознайомитись із плануванням відділу освіти на поточний рік
Протоколи Інтернет-нарад [5]
Протоколи нарад, які проходять у чаті на сайті відділу освіти.
Решта [9]
Матеріали, які не війшли в інші категорії
Районна ПМПК [9]
Районна психолого-медико-педагогічна консультація
Пошук по сайту
Оголошення
[10 Вересня 2018][Всім]
Конкурс на посаду директора ЗЗСО (0)
[06 Вересня 2018][Всім]
Протоколи засідання конкурсної комісії (0)
[14 Серпня 2018][Всім]
Оголошення конкурсів на посаду директора (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
 Документи
Головна » Документи » Олімпіади з базових дисциплін

Умови проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у Краснопільському районі у 2016-2017 н.р.

І. Загальніположення.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад проводяться згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівськ іолімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси – захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056 з таких базових дисциплін: українська мова і література; російська мова і література; іноземні мови (англійська, німецька), правознавство, історія, економіка, математика, біологія, географія, астрономія, фізика, хімія, екологія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання.

ІІ. Проведенняолімпіад.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін проводиться в смт. Краснопілля згідно з графіком проведення олімпіад. Кількісний та поіменний склад учасників ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін затверджується оргкомітетом на підставі письмово оформлених за спеціальною формою заявок загальноосвітніх закладів. Завдання з кожної дисципліни готують комісії, створені обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України. Члени комісії несуть персональну відповідальність за науковий рівень змісту завдань та їх секретність до моменту оприлюднення. Час на виконання завдань з кожної дисципліни визначається окремо, але не менше 3-х астрономічних годин. Під час виконання завдань в аудиторії можуть знаходитись тільки члени журі, які відповідають за цей клас, голова журі та члени оргкомітету.

Учні сидять по одному за партою, спілкування між собою учасників олімпіадипід час виконання завдань не дозволяється. За порушення Положення, Умов проведення олімпіади, члени оргкомітету, голова журі мають право позбавити будь-якого учня участі в олімпіаді, про що робиться відповідний запис у протоколі журі. За гострої необхідності учасник олімпіади з дозволу членів журі, залишивши роботу на столі, може вийти з аудиторії на 5 хвилин. Після того, як час на виконання завдань вичерпаний член робочої групи збирає роботи учасників олімпіади і передає їх члену оргкомітету, відповідальному за проведення олімпіади. Перевірка робіт здійснюється відповідно до графіка роботи членів журі по перевірці робіт учасників ІІ етапу олімпіад. Член оргкомітету шифрує роботи, залишає у себе обкладинки, а роботи передає членам журі для перевірки. Журі ретельно перевіряє кожну роботу і за кожне завдання виставляє кількість набраних балів, потім підраховує загальну суму балів. По кожному класу журі визначає переможців олімпіади відповідно до кількості набраних балів. При визначенні переможців члени журі користуються методичними рекомендаціями та критеріями оцінювання, розробленими Міністерством освіти і науки України або СОІППО, по кожній дисципліні окремо. Якщо учасник олімпіади не згоден із своїми результатами, він має право надати апеляцію до оргкомітету протягом 3-х днів після оприлюднення результатів.

Апеляція розглядається експертом-консультантом, головою журі та членом оргкомітету у присутності апелюючого протягом тижня з моменту подання апеляції. До розгляду апеляції оргкомітет має право залучити відповідних фахівців. За наслідками розгляду апеляції оргкомітет приймає відповідне рішення. Рішення оргкомітету є остаточним.

ІІІ. Визначення переможців і їх нагородження.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад вважаються учні, нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін нагороджуються дипломами окремо по класах в такій кількості, яка не перевищує 50% числа учасників олімпіади з орієнтовним розподілом кількості дипломів у співвідношенні 1:2:3.

Переможцями не можуть бути учасники, які за сумарним результатом набрали менше, ніж третину від максимально можливої кількості балів.

Категорія: Олімпіади з базових дисциплін | Додав: krrono (28 Листопада 2016)
Переглядів: 222 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2019
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz