Неділя, 21 Квітня 2019, 12:33:51 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
І-ІІІ ступенів [4]
І-ІІ ступенів [4]
І ступеня [0]
Пошук по сайту
Оголошення
[10 Вересня 2018][Всім]
Конкурс на посаду директора ЗЗСО (0)
[06 Вересня 2018][Всім]
Протоколи засідання конкурсної комісії (0)
[14 Серпня 2018][Всім]
Оголошення конкурсів на посаду директора (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Мережа освітніх закладів
Головна » Мережа освітніх закладів » Загальноосвітні » І-ІІ ступенів

Порозчанська ЗОШ І-ІІ ступенів Краснопільського району Сумської області
  • конингент учнів - 24
  • навчальних класів - 1

         Село Порозок Краснопільського району Сумської області виникло в 1660році. Виникнення села пов’язане  з переселенням людей з території  Росії. Тому населення  села російськомовне, відповідно в ЗОШ I-II ступенів викладання ведеться російськіою мовою.
         На території с. Порозок  за  ініціативи  сільської громади  була відкрита школа в 1912р. Це був церковно-приходський заклад, навчання в ньому проводив  священнослужитель в період з грудня по квітень.
         В 1934р. силою місцевих жителів було побудоване ще одне приміщення. Спочатку це була чотирьохкласна школа, а потім школа-семирічка. В 1940 році навчальний  заклад  знаходився  уже  у  чотирьох   приміщеннях, це  вже  була восьмирічна школа. В даний період  це ЗОШ  I-II ступенів, знаходиться в одному пристосованому приміщенні, яке було побудоване в 1973 році.
        За роки існування школа здійснила  96  випусків, в її стінах здобули освіту близько 1500 випускників. Вона дала путівку в життя Герою Соціалістичної праці  Сивокозову К.М., професору  Ленінградського інституту  біології  Шаркову І.М., заслуженій артистці Росії Готовцевій (Білявцевій) В.Г., проректору Харківського національного університету права Червякову І.М. і багатьом іншим.

 
Директор:
Міронова Тетяна Михайлівна
Адреса:
42457 с. Порозок,
Краснопільський район, Сумська область

 
Телефон:
8 (054 59) 7 63 55

E-mail:
Porozok@rambler.ru
Категорія: І-ІІ ступенів | Додав: методист
Переглядів: 1527
Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2019
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz