Неділя, 18 Березня 2018, 00:06:32 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
І-ІІІ ступенів [12]
І-ІІ ступенів [4]
І ступеня [1]
Пошук по сайту
Оголошення
[13 Березня 2018][Всім]
100-річчя затвердження тризуба гербом УНР (0)
[20 Лютого 2018][Всім]
Фотоконкурс "Чарівна мить" (0)
[27 Грудня 2017][Всім]
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання у 2017 році (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Мережа освітніх закладів
Головна » Мережа освітніх закладів » Загальноосвітні » І-ІІІ ступенів

Великобобрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області
  • Кількість учнів: 136
  • Кількість класів: 11

 

Земська школа         Історія Великобобрицької школи бере свій початок від заснування земської школи. За рішенням Волосного правління при активній підтримці Сумського земства і всього населення села у 1865 році у Великому Бобрику, на центральній площі, приблизно за 200 м на північ від церкви, звели добротну цегляну і криту залізом будівлю трикласної Земської школи (тепер на цьому місці знаходиться подвір я середньої школи зі сторони парадного входу). У ній розмістилося три просторих, світлих класних кімнати, широкий коридор – роздягальня, учительська, кімната для книг і навчальних посібників, дві квартири вчителів.
         З 1926 року у Великобобрицькій школі було введене семирічне навчання. У 1939 році Великобобрицька семирічка була переоформлена в середню школу, з відповідними доповненнями до шкільної програми. Навчання здійснювалося у приміщенні земської школи , до якого було добудовано ще вісім класних кімнат.
         З середини 60-х років розпочалося будівництво приміщення нової школи. У 1984 р. середня школа прийняла своїх вихованців в двоповерхове приміщення на 400 учнівських місць, з просторими коридорами і світлими класними кімнатами, їдальнею, актовою та спортивною залами. Протягом всього періоду існування закладу педколектив знаходиться у постійному творчому пошуці.
Педколектив         Протягом всього періоду існування закладу педколектив знаходяться у постійному творчому пошуці «Жити як вчити, як жити» - кредо педагогів школи. Індивідуалізація навчання через організацію профільних груп в старших класах, ефективна робота з обдарованими, а звідси постійні перемоги у районних, обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях, плідна природоохоронна робота учнівського лісництва, організація на високому рівні спортивно – масової роботи та послідовність у формуванні здоров`я зберігаючих компетентностей – всі ці досягнення вивели школу в число лідерів навчальних закладів Краснопільського району.

 

 

Члени ради шкільного лісництва на чолі з головою Штаньком А.В.
Члени Великобобрицького шкільного лісництва вітають гостей – учасників республіканського зльоту учнівських лісництв
Учні школи мають  змогу  оволодівати сучасною комп’ютерною технікою. Для цього в  школі створено кабінет інформатики, який оснащено 12  сучасними комп’ютерами
 
Продовження на стор. 2

 

 

Директор:
Мандриченко Ірина Анатоліївна
Адреса:
42442 вул. Черепівка, 1, с. Великий Бобрик,
Краснопільський район, Сумська область
Заступники директора з навчально-виховної роботи:
Гуркіна Тетяна Василівна
Кравченко Світлана Миколаївна
Телефон:
8 (054 59) 7 64 40

E-mail:

krasnopolskybobryk@rambler.ru

 

Категорія: І-ІІІ ступенів | Додав: методист
Переглядів: 2617
Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2018
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz