Неділя, 18 Березня 2018, 00:08:32 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
І-ІІІ ступенів [12]
І-ІІ ступенів [4]
І ступеня [1]
Пошук по сайту
Оголошення
[13 Березня 2018][Всім]
100-річчя затвердження тризуба гербом УНР (0)
[20 Лютого 2018][Всім]
Фотоконкурс "Чарівна мить" (0)
[27 Грудня 2017][Всім]
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання у 2017 році (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Мережа освітніх закладів
Головна » Мережа освітніх закладів » Загальноосвітні » І-ІІІ ступенів

Краснопільська гімназія Краснопільської районної ради Сумської області

Директор закладу – Зінченко Сергій Степанович. Педагогічний стаж роботи – 38 років. На посаді директора гімназії з 2004 року.

Приміщення побудовано у 1967 році. Гімназія заснована 1998 році. Заклад атестовано 20.04.2007 року (рівень освітньої діяльності – «достатній»).

Станом на 1.09.2017 рік контингент учнів – 212 учнів (11 класів-комплектів). Середня наповнюваність класів – 19,3 учнів.

Школа укомплектована педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. Серед загальної кількості працюючих 2 – вчителі-пенсіонери.

2013 році Юшко Наталія Вікторівна (вчитель географії) і Щебетенко Наталія Петрівна (вчитель трудового навчання) брали участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу «читель року» і стали його лауреатами.

У закладі створено необхідні умови для забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей та учнівської молоді. Функціонують окремі навчальні кабінети математики, інформатики, фізики, хімії та біології, історії, англійської мови, два кабінети інформаційних технологій та інші. Заклад оснащено 28 персональними комп’ютерами, які об’єднані в локальну мережу, і під'єднані до мережі Інтернет, трьома мультимедійними проекторами, екранами, мультимедійною електронною дошкою, принтерами та сканерами.

Запроваджено універсальний (8 учнів), біологічно-фізичний (9 учнів), філологічний (іноземна філологія) (8 учнів) та історичний (10 учнів) профілі навчання.

входить до Краснопільського освітнього округу.

Учні гімназії - активні учасники Всеукраїнських учнівський олімпіад, Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. У 2013-2014 навчальному році у другому етапі Всеукраїнських олімпіад брали участь 108 учнів. 72 учні (66%) стали переможцями, 4 учні гімназії з 8 учасників стали переможцями ІІІ етапу олімпіад.

За час існування гімназії випущено 155 випускників. З медалями закінчили заклад 23 учні, що становить 15 % від загальної кількості випускників.

Учні гімназії активні учасники Міжнародного конкурсу «FLEX». Переможцями цього конкурсу ставали 9 учнів і кожен з них протягом одного навчального року навчався в школах США.

За результатами моніторингу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (2008-2012 р.р.) Краснопільська гімназія увійшла до десяти кращих установ Сумської області.

Категорія: І-ІІІ ступенів | Додав: krrono
Переглядів: 76
Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2018
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz