П'ятниця, 23 Березня 2018, 09:17:22 Всі права належать відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. При використанні матеріалів сайту посилання на джерело є обов'язковим ©
Відділ освіти Краснопільської райдержадміністрації Сумської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Дошкільні [13]
Загальноосвітні [17]
Позашкільні [2]
Миропільський МНВК [1]
Пошук по сайту
Оголошення
[13 Березня 2018][Всім]
100-річчя затвердження тризуба гербом УНР (0)
[20 Лютого 2018][Всім]
Фотоконкурс "Чарівна мить" (0)
[27 Грудня 2017][Всім]
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання у 2017 році (0)
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Мережа освітніх закладів
Головна » Мережа освітніх закладів » Дошкільні

Краснопільський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №3 «Дзвіночок»

 
В закладі працює 5 педагогічних працівників.
З них:
  • 1 вихователь має звання «Вихователь-методист»
  • 1 вихователь - спеціаліст І категорії
  • 1 вихователь - спеціаліст ІІ категорії
  • 1 муз. керівник
                           Співають дзвіночки…
                 
         Веселі дзвіночки…
                 
         В садочок нас кличуть:
                 
         Дзень – дзень,
                 
         Дзеньзелень!
        

         Наш садочок – це ніби держава в державі, з власними історичними святинями.

Герб – на фоні теплих сонячних променів квітнуть дзвіночки, які відображають назву садочка, простягнуті до гори долоньки, та усміхнена краплинка на квіточці відображають назви груп.
Прапор – триколірне полотно. Кольори обрані теж не випадково: жовтий та блакитний повторюють кольори прапора України, а зелений – символізує спокійне, щасливе дитяче майбуття. На такому життєдайному фоні золотом вишиті дзвіночки.
Гімн дошкільного закладу
Слова вихователів закладу        
Музика з пісні «Пісня про дружбу»        
Дзвіночок чарівний
                  Ось засяяв наш «Дзвіночок» чарівний
                  Кличе, друзі, за собою, за собою нас
                  Поведе в країну музики і знань
                  І відкриє перед нами цілий скарб

                  Скарб, добра, краси, любові
                  До барвінку в чистім полі
                  До маленької пташини
                  До червоної калини

                  Навчимось тут все робити ми самі
                  Рахувати, малювати, читать, співати
                  І йдемо в країну Музики і знань
                  Відкриваємо ми цілий, цілий скарб

                  Скарб, добра, краси, любові
                  До барвінку в чистім полі
                  До маленької пташини
                  До червоної калини


Старша група «Долоньки» живе під девізом:
У теплих долонях мами і тата
Виростуть добрими наші малята

Групу «Долоньки», де живуть старші дошкільнята, не випадково так назвала, адже діти тут різного віку, вони дружні, разом працюють, граються, ніби пальчики на долоньці. Існує цілий ритуал входження в групу. Коли в вересні дитина вперше переступає поріг групи, ми пропонуємо їй обвести свою долоньку на кольоровому папері, потім вирізаємо ці долоньки, прикріплюємо до них фотографію дитини і разом з дитиною знаходимо місце «долоньці» на дверях групи в знак єдності і дружби.
Молодша група «Краплинка» живе під девізом:
Я маленька краплинка своєї родини

         Справжнім будинком радості можна назвати наш заклад. Щоранку сюди поспішають 50 малят.
         «Дзвіночку» в 2009 виповнюється 60 років. Це роки невтомної праці розуму, серця, душі колективу. І мета колективу одна – зробити все, аби садочок став для вихованців другою домівкою.
         Не дуже віриться, що цей заклад один з найстаріших в районі, він заснований ще в далекому післявоєнному 1949 році.
         Старожили пам’ятають, що наш садочок розпочав свою діяльність в невеличкому будинку, який належав багатій сім’ї Шпирка, відомій в селищі тим, що вона володіла млином.
         В ті далекі роки на території дитячого садка було два приміщення. В одному: групова, спальна, роздягальна кімнати, в іншому розмістилася кухня і пральня.
         З самого початку свого існування в дошкільному закладі працювала сімейна група.
         З часом, при підтримці органів влади, спонсорів, батьків наш заклад виріс у пристосоване затишне приміщення на 32 місця, з діючими двома групами. Але відвідує дошкільний заклад 50 дітей.
         І хоча садочку бракує належної матеріальної підтримки, постійно дбаємо про те, щоб нашим вихованцям було затишно й цікаво перебувати тут.
         Ймовірно, у зв’язку із розвитком нового змісту дошкільної освіти в рамках реформ, що відбуваються в системі дошкільної освіти, педагоги нашого дошкільного закладу сформували власні пріоритети виховної та освітньої діяльності. У нас склалася система оздоровчих і фізкультурних заходів. Постійно в полі зору педагогів завдання з формування у дітей мотивації здоров’я і поведінкових навичок здорового способу життя. Зважаючи на дані проблеми, в річному плані роботи ДНЗ визначаємо основний з напрямків роботи – збереження та зміцнення здоров'я дітей, як неодмінна умова високої ефективності процесу фізичного виховання.
         Але, хоч яких зусиль для фізичного розвитку дітей не закладали б вихователі, виростити дітей здоровими можна лише спільними зусиллями батьків та працівників ДНЗ. Для цього ми постійно:
  • впроваджуємо нові, цікаві форми роботи з сім'єю;
  • намагаємось встановити єдині вимоги до процесу фізичного виховання дитини в сім'ї і ДНЗ;
  • ивчаємо позитивний досвід сімейного виховання і пропагуємо його серед батьків;
  • намагаємось будувати всю роботу на основі взаємодопомоги педагогів та батьків.
         Традиційними стали проведення спортивних свят дітей і дорослих під девізом "Тато, мама, я - спортивна сім'я". Метою даних свят є привернення уваги батьків до спортивного сімейного дозвілля.      
         Про дні здоров'я, спортивні розваги і свята сповіщаємо батьків завчасно, повідомляємо не лише дату проведення заходу, але і про його зміст, про те, як підготувати дитину до цього дня. Приймаючи участь в таких заходах, батьки мають можливість спостерігати свою дитину в колективі ровесників. Батьки бачать, яку радість і користь приносять дитині веселі змагання, спортивні ігри. Здорова атмосфера таких днів передається і дорослим, пробуджує в них інтерес до спілкування з своїми дітьми.
         Освіта покликана не просто трансформувати певні знання, а посередництвом знань розвивати творчі здібності дітей, формувати цілісну картину світу, в якій дитина, усвідомлюючи своє «Я» створювала б водночас і своє місце в світі.
         В нашому дошкільному закладі працює різні гуртки що сприяють розвитку творчості в усіх її видах.
         У гуртоку «Чарівний пензлик», яким керує вихователь Шкарупа Світлана Леонідівна, беруть активну участь не лише діти,а й батьки, бо робота спрямована саме на розвиток дитячої уяви і фантазії, креативності.
         Особливу увагу приділяємо танцювальній творчості дітей. Педагог Заїтченко Євгенія Олександрівна допомагає дітям розвивати пам'ять, рухливість, гнучкість, емоційність, творчу уяву та фантазію, здібності до імпровізації в русі, під музику. Наші вихованці охоче виконують танці народів світу, сучасні танці. Випускники дитячого садка, вийшовши з його стін, продовжують танцювати в ансамблях, створених при Будинку дитячої творчості та при музичній школі.
         Останнє десятиріччя у країні простежується криза сімейного виховання. Для дитини потрібна організація співпраці дитячого садка і сім’ї.
         Тож одна з добрих традицій садка – проведення оригінальних нестандартних свят. Творчий колектив, не шкодуючи сил та енергії, намагається перетворити життя малюків у Свято Дитинства.
         Активну участь беруть батьки у проведенні свят і розваг: «День іменинника», «День здоров’я», «Прощавай садок дитячий», «Тато, мама, я — спортивна сім я», «Лицарі ввічливості», «День сміху». Цікаво проходять обрядові свята: «Великдень», «Колядки», «Щедрівки», «Стрітення», «Зустрічаю Святого Миколая»; конкурси: «Чарівний світ іграшки», «Руки мами й тата і мої рученята», «Реліквії нашої родини», «Квіти України» (живі, мальовані, засушені, з соломки, з паперу, з тканини, квіти з пісні, поезії), «Ой, на ярмарок» та інші.
         Залишають добрий слід в душах дітей, батьків, гостей традиційні шоу «Принцеса з дитинства», «Весняний зорепад»» В усіх садочках України вшановують мам до свята 8 Березня та до дня Матері. А ми ввели нову традицію – вшанування найдорожчих, найрідніших бабусь. «Вшануємо сивину твого волосся» – це своєрідний святковий вогник, де бабусі збираються за чашкою кави, чаю, діляться рецептами випікання пиріжків, співають улюблених пісень.Вшануємо сивину твого волосся.
         Театралізовані свята в яких беруть участь і дорослі, і діти, передають атмосферу творчої співпраці. Звичайно це не може не сприяти інтелектуальному і творчому розвитку малят.З мамою нам весело.
         Ми не зупиняємося на досягнутому, адже творча думка не має меж. Два роки тому під керівництвом вихователя – методиста Заїтченко Є. О. відкрив свою роботу клуб «Турботливі батьки».
         На засіданнях даного клубу батьки мають змогу поділитися своїм досвідом виховання, отримати консультацію з питань які їх хвилюють, обговорити проблеми виховання дітей в сім’ї, вчаться краще зрозуміти своїх дітей, їхній внутрішній світ.
         Наші надбання не були б такими вагомими, якби ми не діставали підтримки з боку колег та однодумців з свого та інших дошкільних навчальних закладів району, не зацікавлювали їх. Вже 2 роки Євгенія Олександрівна керує районною творчою групою, яка працює над даною проблемою. Ми часто спілкуємося, аналізуємо та систематизуємо позитивні та негативні моменти, робимо висновки, оформляємо рекомендації, щоб рухатись далі, вперед.
         Рекомендовані заходи передбачають обов’язкове сприйняття кожного вихованця, як унікальної особистості, визнання його прав, ставлення до нього, як до суб’єкту особистого розвитку.
         Так живе і працює садок «Дзвіночок», який завжди готовий прийняти нових друзів, розділити з ними радощі та турботи, зігріти теплом маленькі серця.
         Отже, висновок один: спільними зусиллями батьків, педагогів можна забезпечити належну якість навчання і виховання нашої малечі, її щасливе дитинство.
         Дитячий садок – то неповторна самобутня країна малечі. Це той світ, у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того, як їй тут ведеться залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє всієї країни.
         Кожен куточок дитячого садка радує око різноманітними казковими сюжетами.
         На подвір’ї дітей зустрічають казкові герої, виготовлені з дерева турботливими руками батьків. Ідея створення казкового міста виникла коли завозили дрова для опалення приміщення. Побачили, що один з пенечків схожий на «поросятко», почали приглядатися до інших, знайшли «Папугу», «Лісову мавку», «Пінгвіна» та інших.    Тут же знаходиться смуга перешкод, ігрові та спортивні майданчики, клумби з квітами, павільйон. 

 
         Про добросовісну і творчу роботу працівників закладу свідчать численні грамоти, дипломи, подяки, цінні подарунки обласного, районного відділів освіти та райдержадміністрації.
Директор:
Пікульова Валентина Федорівна
Адреса:
42400 вул. Мезенівська, 28, смт. Краснопілля,
Краснопільський район, Сумська область
  Телефон:
8 (054 59) 7 18 09
Категорія: Дошкільні | Додав: методист | Теги: Дитсадок, дошкільне
Переглядів: 11366
Всі права належать відділу освіти Краснопільської РДА © 2018
Порада
Ви використовуєте браузер Для коректного відображення сайту використовуйте браузер Mozilla Firefox, який відрізняється безпечністю та стабільністю.
Форма входу
Логін:
Пароль:
Посилання
Законодавство України Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України Департамент освiти і науки Сумської обласної державної адміністрації Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Краснопільська районна державна адміністрація Краснопільська районна рада Краснопілля. Край слобожанський Освітній портал Педагогічна преса Урядова «гаряча лінія»
Хостинг від uCoz